Відзначили Міжнародний День захисту прав людини

10 грудня 2018 року у рамках проведення Всеукраїнського тижня права та відзначення Міжнародного Дня захисту прав людини фахівцями районної державної адміністрації було проведено захід з учнями 10-х класів в ОНЗ Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Сьогодні, 7 грудня в актовій залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. На святі були присутні депутати районної ради, ветерани органів місцевого самоврядування, сільські та селищні голови, працівники підприємств, установ і організацій району, учнівська молодь.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів наших громад.

Нині, незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні проблеми, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи