25 березня - День служби безпеки України

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Служба безпеки – це надійний щит країни, завдання якого – захищати державний суверенітет і конституційний лад держави, оберігати людей та суспільний спокій.
Важко переоцінити ваш внесок у захист, викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки.

Інформує районний центр зайнятості

ВАУЧЕР НА БЕЗКОШТОВНУ ОСВІТУ

Служба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність (із затвердженого Переліку), за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.

Наслідки негоди в Новомиколаївці

За інформацією Новомиколаївського відділення поліції 20 березня надійшло повідомлення громадянина, мешканця смт.Новомиколаївка щодо несприятливих погодних умов, а саме ожеледиці, в результаті яких він впав та отримав ушкодження.

ВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ

Успішна профілактика виробничого травматизму та професійної захворюваності можлива лише за умови ретельного вивчення причин їх виникнення та вжиття заходів щодо їх попередження.
Розрізняють такі основні причини виникнення травматизму в робочий час:

Про перенесення дати проведення установчих зборів з формування складу Громадської ради

11 травня 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації відбудуться установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Новомиколаївській районній державній адміністрації. Початок зборів о 14.00.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545