ІНФОРМУЄ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

За результатами «Місячника зайнятості молоді»
 Протягом   «Місячника зайнятості молоді», який відбувся у вересні, заплановано та проведено безліч різноманітних заходів для безробітних з числа молоді та учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У цей період частими гостями Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості були учні, соціальні партнери, роботодавці.

Питання легалізації зайнятості та заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним

Як свідчить практика багато роботодавців малого та середнього бізнесу не укладають трудові договори з найманими працівниками з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку. Виплачуючи заробітну плату неофіційно в «конвертах» роботодавець позбавляє свого працівника на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством  норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на гарантії за колективним договором, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та на пенсійне забезпечення. Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

18 жовтня під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Грянистого відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення Дня працівників сільського господарства, який відзначатиметься в третю неділю листопада.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи