ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

До управління соціального захисту населення Новомиколаївської райдержадміністрації надійшли кошти від Фонду соціального захисту інвалідів для забезпечення санаторно-курортним лікуванням - п’ять осіб з інвалідністю загального захворювання та дві особи з інвалідністю з наслідками травм і захворювання хребта та спинного мозку. Перший заїзд до санаторно-курортного закладу відбудеться 12.09.2018. У 2018 році особи з інвалідністю віддають перевагу санаторіям ПП «Курорти Приазов’я» (м. Бердянськ) та ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» (м. Одеса).

ЄДИНИЙ ДЕНЬ ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Становлення державності та боротьба за незалежність України

Україна має тисячолітню традицію державності – Русь, Галицько-Волинське князівство, Велике князівство Литовське, Козацька держава, державні утворення ХХ століття. Вона не була безперервною: під впливом зовнішніх (завоювання) та внутрішніх (міжусобиці) чинників українські території не раз потрапляли під владу держав-завойовниць, люди ставали їх підданими та об’єктами політики денаціоналізації.

Створіть ОСББ та проведіть утеплення багатоповерхівки

Ви живете в багатоповерхівці. Ви багато платите за опалення. В вашій квартирі холодно. А чи можна платити – менше, а жити – краще? Відповідь: так. Мешканці більш ніж тисячі українських багатоповерхівок створюють об’єднання

Шановні новомиколаївці та гості селища!

23 СЕРПНЯ 2018 РОКУ запрошуємо взяти участь у святкуванні ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ «НЕЗАЛЕЖНІ, ЩАСЛИВІ, ВІЛЬНІ!»
У ПРОГРАМІ:

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545