Інформує районний центр зайнятості

Ярмарок вакансій «Snek Prodaction»

    в Новомиколаївському районному центрі зайнятості відбулася ярмарка вакансій за участю «Snek Prodaction» (виробництво та упаковка сухариків FLINT, GRENKI, BAGUETTE). Інспектор відділу кадрів Крюкова Юлія Леонідівна та представник компанії  «Snek Prodaction» Пустовойт Руслана Іванівна   розповіли про актуальні вакансії на підприємстві. Поінформували учасників заходу про можливість проходження короткострокового стажування безпосередньо на виробництві та можливість транспортного забезпечення для потенційних працівників, які мешкають в Новомиколаївському районі.

Шановні державні службовці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Кожен з вас виступає тією ланкою, що поєднує владу і народ, формує ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня біля стели загиблим воїнам відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи та  громадськість.

Інформує районний центр зайнятості

Декада служби зайнятості для військовослужбовців
           Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є сприяння у працевлаштуванні демобілізованим військовослужбовцям, у тому числі учасникам АТО.   

сьогодні ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Щороку 22 червня український народ відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, яким вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, які загинули захищаючи цілісність і недоторканність рідної землі.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545