блог апарат РДА

Шановні новомиколаївці та гості району!

28 вересня 2018 року о 18.30 годині, в рамках святкування 95-ї ріниці утворення Новомиколаївського району, виступ учасників «Х-фактору» гурту «DANCE-BAND» з м. Суми, запальних та яскравих хлопців, за плечами яких майже тисяча концертів.

Гарний настрій Вам ГАРАНТОВАНО ! 

Завтра "День без автомобілів". А ви приєднаєтеся до цього заходу?

В рамках виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року передбачається організація в Україні «Днів без автомобілів» (Car-Free Day). Метою проведення таких заходів є дготримання принципів свідомого екологічного способу життя, а також відповідального ставлення до навколишнього природного середовища та скорочення викидів у повітря газів, зокрема, CO2. При належній та маштабній організації таких заходів пргнозується, що до 2020 року Україна зможе досягнути щорічної економії енергії в розмірі 20 тис. т.н.е.

У районі триває процес добровільного об'єднання

14 вересня голова райдержадміністрації Володимир Грянистий провів робочу зустріч за участю керівника Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Олександра Свистуна, експерта з децентралізації Аскада Ашурбекова та голів Тернуватської селищної та Самійлівської сільської рад Олександра Бабаніна та Володимира Шапаренка. Наразі на цих територіях активно триває процес об’єднання в Тернуватську ОТГ. 

Продовжує роботу районна рада з питань безпечної життєдіяльності населення

Так, 14 вересня 2018 року на черговому засіданні районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Володимимра Грянистого розглянуто питання про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.11.2017 № 625 «Про результати обстеження об’єктів соціальної інфраструктури області щодо забезпечення надійності та безпеки їх експлуатації».

Присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Почесне звання України «Мати – героїня» в нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності, зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей. Це звання присвоюється жінкам – громадянам незалежної України і є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог апарат РДА