блог оргвідділ РДА

25 березня - День служби безпеки України

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Служба безпеки – це надійний щит країни, завдання якого – захищати державний суверенітет і конституційний лад держави, оберігати людей та суспільний спокій.
Важко переоцінити ваш внесок у захист, викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки.

Інформує районний центр зайнятості

ВАУЧЕР НА БЕЗКОШТОВНУ ОСВІТУ

Служба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність (із затвердженого Переліку), за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.

ВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ

Успішна профілактика виробничого травматизму та професійної захворюваності можлива лише за умови ретельного вивчення причин їх виникнення та вжиття заходів щодо їх попередження.
Розрізняють такі основні причини виникнення травматизму в робочий час:

Інформує районний центр зайнятості

СУТТЄВА ДОПОМОГА РОБОТОДАВЦЯМ
2018 рік впевнено набирає обертів. Відповідно продовжується і робота фахівців Новомиколаївського районного центру зайнятості щодо укомплектування вакансій, працевлаштування безробітних. Головна мета діяльності служби зайнятості — забезпечення кожного українця достойною роботою із гідною заробітною платою, а кожного роботодавця кваліфікованими кадрами, які самовіддано працюють на розвиток країни. Однією з ланок в цій роботі є компенсація фактичних витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Триває 73-тя районна спартакіада школярів

13 березня 2018 року в приміщенні спортивного залу опорного навчального закладу Новомиколаївська СЗОШ I-III ступенів №1 в рамках 73-ї спартакіади сільських школярів Новомиколаївського району відбулися змагання з волейболу в яких взяли участь збірні команди  8 навчальних закладів району. За підсумками змагань перемогу здобули:       

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545