блог оргвідділ РДА

В Новомиколаївці вшанували воїнів — інтернаціоналістів

15 лютого, у день 30-ї річниці виведення  військ колишнього СРСР з Афганістану, у залі засідань Новомиколаївської районної державної адміністрації вшановували воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій військовий обов’язок на території інших держав.
 З самого ранку керівники районної влади, воїни-ветерани Афганістану, громадськість зібралися у Свято-Миколаївському храмі, де настоятель храму, протоієрей отець Андрій відслужив молебень за загиблими побратимами.

ІНФОРМУЄ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

«Lego-кар’єра»: шість сходинок  для майбутньої професії

З 18 лютого 2019 року в Запорізькій області стартує Місячник профорієнтації, який націлений допомогти молоді у професійному самовизначенні. Фахівці служби зайнятості будуть знайомити молодь з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії.
Аналітики і психологи одностайно радять вибирати сферу діяльності, виходячи з власних інтересів і здібностей. Вкрай важливо любити те, що робиш - в цьому випадку вдасться отримувати нові знання, розвиватися та будувати успішну кар'єру. Але, ще одним із головних чинників вдалого вибору професії є її затребуваність.

КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «ГОСПОДАРСТВА НОВОМИКОЛАЇВЩИНИ Є ПРИКЛАДОМ СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНОГО БІЗНЕСУ»

Такий висновок голова облдержадміністрації Костянтин Бриль зробив під час робочої поїздки до Новомиколаївського району, де відвідав низку підприємств.

Зокрема, Костянтин Бриль ознайомився з роботою ТОВ «Лідер». Як повідомив генеральний директор Степан Кравчун, площа сільськогосподарських угідь в обробітку господарства становить 2314,8 га, в тому числі рілля - 2314,8 га. Крім цього, господарство орендує 2314,8 га землі, що знаходяться на території Запорізької області.

КОСТЯНТИН БРИЛЬ ВЗЯВ НА КОНТРОЛЬ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ НОВОМИКОЛАЇВЩИНИ

Під час робочої поїздки до Новомиколаївського району голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з адміністративно-господарським активом та громадою району з питань перспективного розвитку. До обговорення долучилися керівники органів державної виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, сільськогосподарських товариств та промислових підприємств, фермерських господарств, підприємці, депутати місцевих рад.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА