101 млн грн. компенсацій виплатило Держенергоефективності позичальникам «теплих кредитів» у червні

Відповідно до зведених реєстрів позичальників «теплих кредитів» за червень Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України відшкодувало 101 млн. грн. населенню та ОСББ, які скористалися державною програмою підтримки при впровадженні енергоефективних заходів.

Зокрема, найбільшу суму відшкодування – 83 млн грн. – отримали майже 8 тис. родин, які утеплювали приватні будинки.
Понад 17 млн грн. компенсацій одержали 175 ОСББ, які купували енергоефективні матеріали та обладнання для енергоощадних заходів у багатоповерхівках.
Ще 850 тис. грн. виплачено більше 130 домогосподарствам, які встановили твердопаливні котли.
Кошти з держбюджету спрямовано на відповідні рахунки позичальників у державних банках: Ощадбанк, Укргазбанк та  ПриватБанк.
Механізм співфінансування, покладений в основу програми, затребуваний, адже допомагає родинам впровадити зазвичай недешеві енергоефективні заходи: замінити вікна на енергоефективні, провести комплексну термомодернізацію будинку тощо.  
Особливу потребу у підтримці з боку держави відчувають ОСББ, які залучають значні суми коштів на утеплення багатоповерхівок. Один із найочікуваніших результатів – зменшення витрат на комунальні послуги.
Загалом, з початку дії програми у жовтні 2014 р. її учасникам виплачено 2,1 млрд грн. компенсацій за «теплими кредитами».