Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Родинні традиції запорізької фіскальної служби

Дитячі посмішки, цікаві активності, веселий сміх, яскраво та креативно одягнені колеги – таким запам'ятається запорізьким податківцям чудовий літній день на природі. Вже стало доброю традицією на початку червня збирати велику родину фіскальної служби у мальовничому куточку острову Хортиця на День сімейного відпочинку.

Обласна профспілка ДФС організувала для працівників та їхніх рідних захопливу розважальну програму, запросивши своїх колег із Запоріжжя, Поліг, Вільнянська, Оріхова, Гуляйполя, Токмака, Бердянська у гості до казки. Податківці мають неабияку фантазію, тому старанно та креативно підійшли до питання дрес-коду і підготували оригінальні костюми. Тож хортицькі галявини заповнили маленькі та дорослі індіанці, гноми, принцеси, вовчики, лисички, єдинорожки, феї, посіпаки, мушкетери та інші казкові персонажі.
Нудьгувати не було часу, адже на кожному кроці на учасників заходу чекали різноманітні майстер-класи: можна було поліпити з глини на справжньому гончарному крузі, розмалювати тарілочку, розписати пряничну хатинку, поскладати паперові іграшки, прикрасити обличчя аквагримом, пограти в X-box та отримати іграшку з повітряної кульки. Шість збірних команд взяли участь у казковому забігу, виконуючи один за одним квестові завдання: поцілити з лука чи арбалета, пройти павутиною, провести кульку лабіринтом, перевтілитися у сумоїста чи побігати на лижах.
Найбільш активні учасники свята та власники найяскравіших костюмів отримали цікаві призи. Як зазначила у вітальній промові керівник фіскальної служби Запорізької області Юліана Козаченко: "Найцінніше надбання цього дня виміряти неможливо, адже це незабутні враження у колі рідних та друзів".


Запорізькі митники виявили понад двісті порушень митних правил

Співробітники Запорізької митниці за п'ять місяців 2018 року встановили понад двісті випадків недотримання митного законодавства. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев. Стосовно громадян та посадових осіб підприємств складені протоколи про порушення митних правил.
За результатами розгляду 125 справ накладені штрафи на суму 7 мільйонів гривень. Крім того, з початку року тимчасово вилучено предметів правопорушень загальною вартістю понад 2,9 мільйона.
Також у січні-травні поточного року судові органи винесли постанови про конфіскацію товарів на суму 630 тисяч.
Одним із механізмів протидії митним порушенням є автоматизована система управління ризиками, яка дає можливість здійснювати контроль товаропотоків у режимі реального часу. Лише у цьому році система визначила понад 6,1 тисячу декларацій з ознаками ризикованості на центральному рівні та 354 документи – на регіональному.

Запорізька митниця ДФС

Теґи: