Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» 

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для дорослого населення, що створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання.
Плідна співпраця пов’язує Запорізьку обласну службу зайнятості та Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з самого моменту його створення.

ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» отримав ліцензії на проведення освітньої діяльності з професійного навчання. Створена матеріально-технічна база дозволяє проводити навчання з великої кількості професії, що користуються попитом на ринку праці. Одночасно в навчальному закладі можуть навчатись понад 800 осіб.
Починаючи з 2010 року 53 безробітних Запорізької області пройшли професійну підготовку та перепідготовку в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» за такими професіями як: адміністратор, бармен, кухар, касир торгівельного залу, перукар (перукар-модельєр), токар, лицювальник-плиточник, покоївка, манікюрник, оператор верстатів з програмним керуванням, а також 26 осіб підвищили свою кваліфікацію на курсах підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу для відкриття власної справи. 
         Кожна людина прагне до самореалізації, але іноді стається так, що раніше здобута професія не дозволяє цього зробити, або людина вже не може виконувати опановану професію, або професія просто не до душі. У цьому випадку потрібно шукати нові шляхи для здобуття необхідної професії у будь-якому віці.

Додаткову інформацію можна отримати  у Новомикоалаївській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості  233-11-47