Інформує районний центр зайнятості

Інформація про проведення Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» та підсумкової акції «Зроби правильний професійний вибір» з відкритою «гарячою лінією»
До уваги учнів шкіл, батьків, працівників освіти!


В Запорізькій області з 16 лютого по 16 березня 2018 року стартує місячник профорієнтації «Професійний орієнтир». Протягом місячника фахівці Новомиколаївського районного центру зайнятості спільно з представниками відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської РДА за участю роботодавців, успішних підприємців, майстрів виробництва будуть знайомити учнів шкіл, з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії та помилками професійного самовизначення. В школах для різних вікових категорій пройдуть різноманітні профорієнтаційні заходи: конкурси малюнків, рекламних плакатів, презентацій, написання творів - роздумів, розробка бізнес - планів та проектів. Діти, які не визначились з вибором професії, зможуть пройти тестування в центрах зайнятості, та при допомозі профконсультанту розробити перспективний профорієнтаційний план дій.
Для батьків будуть запропоновані інтерактивні заходи, практико -орієнтовані семінари, професійні консультації фахівців центрів зайнятості. Будуть надані поради, як враховувати здібності та інтереси дітей в професійному виборі, як уникнути неузгодженості між професією, яку обрала дитина, її інтересами, можливостями, та потребами ринку праці. Протягом місячника для учнів шкіл будуть організовані екскурсії на промислові підприємства міста та області.
Закінчиться місячник 16 березня 2018 року проведенням підсумкової акції «Зроби правильний професійний вибір» та відкриттям «гарячої лінії» на базі Новомиколаївського районного центру зайнятості, який знаходиться за адресою вул.. Українська, 42, з 10.00 до 15.00. Всі бажаючі зможуть задати питання щодо професійного визначення, можливості проходження професійного тестування та ін. за телефонами   9-37-64, 9-37-84.
A.M. Шапаренко