Інформує районний центр зайнятості

Ярмарок вакансій «Snek Prodaction»

    в Новомиколаївському районному центрі зайнятості відбулася ярмарка вакансій за участю «Snek Prodaction» (виробництво та упаковка сухариків FLINT, GRENKI, BAGUETTE). Інспектор відділу кадрів Крюкова Юлія Леонідівна та представник компанії  «Snek Prodaction» Пустовойт Руслана Іванівна   розповіли про актуальні вакансії на підприємстві. Поінформували учасників заходу про можливість проходження короткострокового стажування безпосередньо на виробництві та можливість транспортного забезпечення для потенційних працівників, які мешкають в Новомиколаївському районі.

Вони ознайомили присутніх з умовами роботи на підприємстві, з пакетом соціальних гарантій, до якового входять оплачувані відпустка та лікарняні, можливостями кар’єрного росту, рівнем заробітної плати, графіком роботи.
Безробітні отримали змогу ознайомитися зі зразками продукції, яку виробляє підприємство.
В ході представники компанії відповіли на запитання присутніх, а також поспілкувалися з бажаючими індивідуально. Після завершення ярмарку вакансій деякі учасники виявили бажання заповнити анкети для подальшого працевлаштування.