інформує управління державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі Запорізької області

07 червня 2018 року в.о.начальника управління Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі Запорізької області Сердюк В.К., начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер Конькова Ю.О. та головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації Іващенко Д.М.  провели  робочу зустріч з бухгалтерами установ, які відповідно до розпорядження голови Новомиколаївської районної державної адміністрації виділені в самостійні структурні відділи та переведені на самостійний баланс. 

В ході засідання ознайомлено присутніх з Порядком  формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів та формуванням мережі розпорядників бюджетних коштів, Порядком формування справ з юридичного оформлення рахунків та основними нормативними документами, які регламентують казначейське обслуговування розпорядників бюджетних коштів. На зустрічі надано роз’яснення  головним бухгалтерам установ щодо застосування вимог наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України».  Також наголошено розпорядникам на необхідності своєчасної та якісної підготовки документів, які надаються до Казначейства на реєстрацію та оплату. Поряд з цим  Вікторія Сердюк зупинилася на питанні впровадження  дистанційного обслуговування розпорядників коштів з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства–Казначейство, що дасть змогу зекономити бюджетні кошти, які спрямовуються на придбання паперу, паливно-мастильних матеріалів, оплату відряджень, тощо. Закликала нових клієнтів активно приєднуватися до цієї системи.  
Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер   Конькова Ю.О. повідомила  присутніх про застосування з 1 квітня 2018 року системи АС «Є-Звітність» для подання до органів  Казначейства електронної фінансової та бюджетної звітності. 
Головним спеціалістом з інформаційних технологій та захисту інформації Іващенком Д.М. продемонстровано дорожню карту щодо підключення до системи дистанційного обслуговування  подання електронної звітності розпорядниками  бюджетних коштів. 
   В ході проведення засідання розпорядники отримали розгорнуті відповіді на всі поставлені запитання.
За результатами зустрічі прийнято рішення щодо неухильного дотримання розпорядниками  бюджетних коштів вимог нормативно-правових актів.