ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Оздоровлена дитина – щаслива родина

      Щороку з приходом літа настає канікул-пора відпочинку та  оздоровлення дітей. Вже традиційно, кожного літа діти пільгових категорій відпочивають на канікулах в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. І цей рік не став виключенням.    

 На виконання Комплексної   районної   програми  з   оздоровлення  та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.12.2016 № 11 (зі змінами) з районного бюджету на 2018 рік придбано 25 путівок на ІІІ зміну з 13 липня 2018 року на загальну суму 144,9 тис.грн. для дітей пільгових категорій, а саме: 8 дітей, позбавлених батьківського піклування – Самійлівська сільська рада, Новомиколаївська селищна рада; 5 дітей особи, визнаної УБД – Новомиколаївська селищна рада, Новоіванківська, Терсянська, Барвінівська сільські ради; 5 дітей, зареєстрованих, як внутрішньо переміщені особи - Новомиколаївська, Тернуватська селищні ради; 4 дітей з багатодітної сім’ї – Самійлівська, Веселогаївська сільські ради; 2 дітей з малозабезпеченої сім’ї – Новомиколаївська селищна рада, Софіївська сільська рада; 1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку – Новомиколаївська селищна рада. 
      02 серпня 2018 року загорілі, оздоровлені, з безліччю гарних емоцій, вражень, з новими  адресами друзів, щасливі повернулися діти додому із дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ювілейний». Організація підвозу дітей, забезпечення медперсоналом – результат тісної співпраці структурних підрозділів райдержадміністрації: управління соціального захисту населення райдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
      Хочеться висловити подяку в організації підвозу дітей водію шкільного автобусу Олександру Касянку ОНЗ Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  за його професіоналізм  та відповідальне відношення при перевезенні дітей.            
Питання оздоровлення та відпочинку дітей перебуває на постійному контролі в райдержадміністрації.