Надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах

В сучасному українському суспільстві сім’я потерпає від багатьох негативних факторів: погіршення матеріального становища родини, збільшення кількості розлучень, наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДу, перейняття негативного способу життя своїх батьків, ведення аморального способу життя одного із подружжя, що призводять до збільшення кількості сімей соціального ризику, які потрапляють у складні життєві обставини і не можуть їх самостійно подолати.

Новомиколаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.
Так, 10 січня 2019 року фахівці із соціальної роботи, провели акцію «Надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходиться у складних життєвих обставинах».
Представниками центру було надано гуманітарну допомогу 2-м сім’ям, яким було передано речі, надані небайдужими жителями району.
Новомиколаївський РЦСССДМ висловлює подяку жителям району та Товариству Червоного Хреста, котрі не залишились байдужими до проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та прийняли участь у зборі гуманітарної допомоги.
Якщо ви також маєте бажання взяти участь у акціях з надання гуманітарної допомоги людям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: смт Новомиколаївка  вул. Космічна, 3 та за тел. +38066-815-91-90.