ЩО ТАКЕ НАСТАВНИЦТВО?

09 січня  2019 року відбувся семінар на тему: «Що таке наставництво?»  з колективом Центру дитячої та юнацької творчості.

Фахівці Новомиколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надали детальну консультації та роз’яснення щодо Постанови №465  від  04.07.2017р. «Деякі питання здійснення наставництва над дитиною» яку прийняв Кабінет Міністрів України.

Прийняття рішення зумовлено необхідністю створення системи індивідуальної підтримки вихованців інтернатних закладів у підготовці до самостійного життя. Передбачено, що зазначені цілі досягатимуться шляхом розвитку фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу дитини, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.               
Основними завданнями наставництва, зокрема, є надання дитині доступної інформації про її права та обов'язки, формування навичок здорового способу життя, визначення та розвиток її здібностей, формування практичних навичок щодо вирішення побутових питань, розпорядження власним майном і коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних та інших послуг тощо. Наставництво здійснюється індивідуально однією повнолітньою дієздатною особою над однією дитиною.

Якщо ви також маєте бажання стати наставником або отримати більш детальну інформацію звертайтеся за адресою: смт Новомиколаївка  вул. Космічна, 3 або за тел. +38066-815-91-90.