Світ інноваційних технологій в Новомиколаївському районі

Розвиток сучасного світу, а особливо в галузі сільського господарства йде дуже швидкими темпами і Новомиколаївський район тому в приклад.
13 квітня 2018 року за ініціативи керівника ТОВ «Нива» Поплавського Віктора Альбіновича відбулася презентація австрійської сучасної інноваційної техніки. В презентації взяли участь в.о.голови райдержадміністрації Володимир Іванович Грянистий, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Сергійович Губатенко та спеціалісти відділу агропромислового розвитку РДА. Також на цю презентації з’їхалися спеціалісти та керівники товариств, які завжди слідкують за останніми розробками в галузі сільського господарства. Це директор ТОВ «Гайчур», герой України Головко Анатолій Григорович, директор ТОВ «Софіївка» Парахін Василь Васильович, директор ТОВ «Світанок» Головко Сергій Анатолійович та директор з тваринництва ТОВ «Лідер» Володимир Вікторович Важненко, також до презентації долучилися керівники фермерських господарств Дніпропетровської області.
  Все, що нам потрібно було подивитися безпосередньо в полі, вже було готове до роботи, але не можна було виїхати, не побачивши село Новосолоне. Вражаючі художні розписи, музей тоталітаризму, старовині речі та багато іншого не могло не зацікавити гостей.     

Виїхавши на поле представник ТОВ «КЕТ Україна» Сичов Роман продемонстрував новий роторний культиватор «ROTARYSTAR» виготовлений в Австрії, який здійснює стимуляцію аерації ґрунту і розбивання ґрунтової кірки. Роторні робочі органи (у формі зірочок з пальцями) не залишать бур'янами, з розташованою близько до поверхні кореневою системою, жодного шансу на виживання. Оглянувши роторний культиватор, почалися обговорення та дискусії.
Своїм поглядом поділився і  в.о. голови РДА Володимир Грянистий.   - Величезна праця самих сільгосптоваровиробників, які стоїть за всіма експериментами, поразками і успіхами в професійному середовищі навіть не обговорюється. Тому, можу побажати їм тільки мужності та натхнення! Це безперечно майбутнє Новомиколаївського району. З такою технікою та досвідом роботи розвиток аграрного  сектору  гарантований. 
На завершення спеціалісти ще довго ділилися своїми враженнями. Попереду ще багатого роботи, а також наміри втілювати інноваційні технології у власних підприємствах.