Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

7 березня 2018 року, в актовому залі райдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи, громадськість.
Від щирого серця, з найкращими побажаннями всіх жінок привітав в.о. голови райдержадміністрації Володимир  Грянистий:


- Я вдячний вам за плідну та самовіддану працю, яка інколи не під силу чоловікам. Ви, прекрасна половина українського суспільства, допомагаєте зберегти наш спільний дім своїм коханням, турботою та підтримкою у важку годину. Шановні жінки, бажаю, щоб любові та сердечної сили вистачило не тільки на своїх рідних та близьких, а і для нашого району.
До вітального слова також долучився заступник голови районної ради Петро Дубовик.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня подяками Новомиколаївської районної державної адміністрації відзначено Зеленько Н.І., Богатирьову О.М., Сосєдку Н.В., Васютіну Т.А., також за розвиток хореографічного жанру в районі, високу виконавську майстерність подяку оголошено Ільків Н.М.
Також подяками Новомиколаївської районної ради відзначено Шевченко О.І., Демченко В.С., Кукарєву В.М., Стрикун Г.М., Розсоху Л.А. та Городецьку Н.І.
Яскравим оформленням святкового дня, став концерт підготовлений кращими аматорами районної сцени. Справжньою окрасою свята стали виступи дитячих танцювальних колективів «Тандем» та «Едельвейс», вихованців музичної школи, дитячого садочка «Теремок» та вокалістів.