Триває підготовка до опалювального сезону 2018/2019 року

 В районі триває активна підготовка до опалювального сезону 2018/2019. Стан справ у галузі житлово-комунального господарства та соціальної сфери району розглянули учасники наради, яка відбулася 13 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Грянистого.
Згідно з планами Мінрегіону України, за станом на 15.09.2018 рівень готовності повинен становити 90%.
В ході наради керівники дошкільних навчальних закладів та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації прозвітували про стан справ з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 років. Також обговорено основні проблемні питання, що виникають у ході підготовки.

Окремо учасники наради зупинилися на готовності спеціалізованої техніки філії «Новомиколаївський райавтодор» до зимового періоду та ще ряд актуальних питань життєдіяльності району.

- До початку нового опалювального сезону залишилося трохи більше місяця, тому необхідно прискорити роботу з  підготовки до безперебійного проходження опалювального сезону. Загалом підготовка до зимового періоду проводиться планово, - зазначив, підбиваючи підсумки, Володимир Грянистий.