ЗВЕРНЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

Шановні призовники та їх батьки!

01 жовтня 2018 року на базі Новомиколаївського районного військового комісаріату розпочнеться підготовка до проведення чергового призову на строкову військову службу, на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, відповідно п.33, п.47 Постанови №921 від 07.12.2016 року “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”, на підставі Указу Президента України №274/2018 від 10.09.2018 року «Про внесення змін до Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018».


Призову підлягають придатні за станом здоров`я  до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення  або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відповідно до Указу Президента від  10 вересня 2018 року №274/2018 визначаються такі строки проведення чергових призовів громадян  України на строкову військову службу: жовтень - грудень 2018 року.
Вимоги  до призовників для проходження ними служби - це по перше відповідність фізичних показників згідно відповідних документів, повна середня освіта, позитивна характеристика, відсутність приводів до поліції.
В ході підготовки до призову, до військового комісаріату викликаються для проходження медичного обстеження, уточнення облікових даних та визначення ступеню придатності до строкової військової служби.
До відома: - призовникам надається одноразова грошова допомога у вигляді 2 мінімальних заробітних плат, за призовниками, які офіційно працевлаштовані зберігається  місце роботи на термін  проходження військової строкової служби,
Зважаючи на ситуацію в країні, нагадую, що діє рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведене в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744 щодо недопущення залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.
Призвані до лав Збройних Сил юнаки будуть проходити службу  виключно в військових частинах та учбових центрах за межами зони АТО.
Особи які ухиляються від призову на строкову військову службу, будуть внесені в Єдиний Державний Реєстр військовозобов`язаних, як порушники законодавства, що в майбутньому унеможливить працевлаштування, виїзд за межі України та отримання соціальних гарантій від держави.
Застерігаю Вас від необдуманих авантюр, «гри в хованки» та закликаю проявити відповідальність та громадську свідомість.
Вас чекають за адресою: смт Новомиколаївка вул. Івана Клевчука, 64.

З повагою

військовий комісар Новомиколаївського РВК
В.О. КОНОПЛЕНКО