новини ДФС

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

У Запорізькій області вже п'ять офіційних мільйонерів

З початку кампанії декларування доходів громадян п'ять жителів Запорізької області задекларували доходи у розмірі понад один мільйон гривень. Загальна сума отриманих ними прибутків склала майже 41 мільйон гривень, з яких до бюджету надійде 2,4 мільйона податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Запорізькі платники забезпечили майже мільярд гривень податку на доходи фізичних осіб"

Надходження податку на доходи фізичних осіб м. Запоріжжя та області у січні-лютому склали 957 мільйонів гривень (без даних великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Оприлюднено проект наказу МФУ щодо змін до форми податкової декларації з ПДВ
Проект наказу МФУ „Про затвердження змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21” розроблено відповідно до  змін, внесених Законом України від 07.12.2017 № 2245-VIII.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Мешканці Запорізької області задекларували майже 320 мільйонів гривень"

Запоріжці активно декларують свої доходи – з початку року вони подали до фіскальної служби 8600 декларацій, що на 5,7 відсотка випереджає темпи минулого року. Згідно з наданими даними, загальна сума, яку вони отримали торік, склала майже 320 мільйонів гривень.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Запорізькі митники виявили 60 порушень митних правил

Співробітники Запорізької митниці ДФС за два місяці поточного року викрили адміністративних правопорушень на суму близько 7 мільйонів гривень. Це майже вдвічі більше, ніж торік.
За порушення митних правил стосовно суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян заведено 60 справ. Із розглянутих 52 матеріалів щодо порушників накладені штрафи на суму понад 4 мільйони, що на 2,4 мільйона більше, ніж у січні-лютому 2017 року.

Сторінки

Підписатися на RSS - новини ДФС

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545