новини ДФС

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

З прибутків запорізьких підприємств до бюджету надійшло понад півмільярда гривень

Підприємства Запорізького регіону за минулий рік поповнили державну скарбницю на 561 мільйон гривень податку на прибуток (без показників великих підприємств, які зареєстровані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Рівень попереднього року перевищено на 70,3 мільйона або на 14 відсотків.
Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, за 2017 рік у загальних надходженнях державного бюджету від платників регіону частина сплаченого податку на прибуток склала понад 10 відсотків.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Доходи запорізьких громад зросли майже на 1,3 мільярда"

За минулий рік податкові надходження до місцевих бюджетів Запорізької області склали сім мільярдів 163 мільйони гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.
Керівник фіскальної служби області зазначила, що доходи місцевих громад порівняно з 2016 роком зросли на один мільярд 280 мільйонів гривень або на 22 відсотки. При цьому бюджетоутворюючими платежами традиційно залишаються податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок. Їхня частина у загальних надходженнях перевищила 87 відсотків.
Так, у 2017 році перераховано майже 4,2 мільярда гривень ПДФО, що на 1 мільярд 99 мільйонів або на 35 відсотків більше, ніж у 2016 році. Найбільшими платниками цього податку є суб'єкти господарювання міст Запоріжжя, Енергодар, Мелітопольщини та Бердянщини.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

На Запоріжжі вилучено контрабандного алкоголю на суму 1,2 мільйона гривень

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно із прокуратурою зупинили торгівлю контрабандним алкоголем.
У рамках проведення операцій "Акциз-2018", "Рубіж-2018" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України оперативники встановили, що на території області здійснюється реалізація алкогольних напоїв без марок акцизного податку України встановленого зразка, які надійшли на територію України поза митним контролем.
Продажом вказаних товарів через мережу Інтернет займався 43-річний житель м. Запоріжжя, який отримував товари на території Чернівецької області та систематично постачав їх 24-річному жителю м. Мелітополя. Останній реалізовував продукцію у власних торговельних об’єктах та через мережу Інтернет.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Річний внесок запоріжців до бюджетів складає 12,7 мільярда гривень"

За 2017 рік запорізькі платники податків сплатили до бюджетів усіх рівнів 12 мільярдів 711 мільйонів гривень, що на 2,6 мільярда перевищує надходження 2016 року.
Говорячи про підсумки адміністрування податків і зборів у минулому році, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко зазначила, що від загальної суми до державного бюджету надійшло п'ять мільярдів 548 мільйонів, це на 1,3 мільярда більше, ніж у попередньому році.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "З доходів запоріжців соцфонди отримали майже 5,5 мільярда"

Роботодавці Запорізького регіону за минулий рік перерахували до соціальних фондів п’ять мільярдів 480 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, яка зазначила, що більш ніж 585 мільйонів з них надійшло у грудні.

Сторінки

Підписатися на RSS - новини ДФС

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545