Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

Проект розпорядження голови Новомиколаївської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новомиколаївського району».

Розробник: Новомиколаївська районна державна адміністрація.

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Умов визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новомиколаївського району, які розроблені відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (зі змінами). Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (зі змінами та доповненнями). Метою державного регулювання є визначення робочого органу для забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новомиколаївського району.

Проект розпорядження голови Новомиколаївської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новомиколаївського району» буде розміщено на офіційному сайті Новомиколаївської райдержадміністрації www.nmrda.gov.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу прохаємо подавати в письмовій формі:

-- поштою за адресою: 70100, Запорізька область, Новомиколаївський район смт. Новомиколаївка вул. Космічна, 3,

-- факсом за номером (06144) 9-10-16

-- електронною поштою e-mail: nnik.eko@gmail.com, nnik_adm@zp.ukrtel.net.

Зауваження та пропозиції також можна надсилати на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва в письмовій формі за поштовою адресою: 01011, м.Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                    О.О.Кірієнко

 

 

теги: